علیرضا کمره‌ای مدیرکل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با پایگاه خبری دانش آموزان در پاسخ به این سوال که “مشکل کمبود مدارس در شهر پرند چطور رفع خواهد شد؟” گفت: پیش از سال تحصیلی جاری ۱۲ واحد آموزشی ساخته شد و تحویل آموزش‌وپرورش پرند گردید و ۹ پروژه دیگر هم تا بهمن‌ماه آماده خواهد شد.

وی افزود: درمجموع با افزایش این ۲۱ پروژه دیگر نگرانی در سال جاری و سال آینده در خصوص کمبود واحدهای آموزشی در شهر پرند نخواهیم داشت.

مدیرکل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران در ادامه با اشاره به برنامه‌های متنوع آموزش‌وپرورش برای جلوگیری از گسترش اعتیاد در مدارس گفت: در سال تحصیلی جاری تمام هدف‌گذاری‌ها بر مبنای ضرورتی که برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است برنامه‌ریزی خواهد شد.

کمره‌ای بابیان اینکه بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از آزمون سلامت روان اقدامات هدف‌داری را برای تقویت توانمندی دانش آموزان خواهیم داشت عنوان کرد: اگر اعتبارات ما که در سال گذشته بالغ‌بر ۲۲۰ میلیون تومان بود از طرف ستاد پیشگیری از اعتیاد تامین شود؛ قادر خواهیم بود بیش از ۲۰ درصد دانش‌آموزی را که در سال جاری پوشش دادیم، از خدمات آموزشی و مهارت‌های پیشگیری از اعتیاد بهره‌مند کنیم.

انتهای پیام/ن