به گزارش پایگاه خبری دانش آموزان؛ حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر جانباختگان حادثه منا گفت: عید قربان امسال قربانی گرفت و اسماعیلیانی که نه به اذن الهی و نه با چاقوی ابراهیم بلکه با دشنه بی‌تدبیری و ناشایستگی و ناتوانی جلادانی که سالهاست با پلیدان عالم دستشان به خون بی گناهان آلوده است، به مسلخ رفتند.

وی ادامه داد: بی تدبیری این قاصبان بیت‌الله الحرام در بروز این اتفاق غمبار در منظر آگاهان عالم، یادآور کشتار حجاج ایرانی در حدود سه دهه قبل است.

علامتی افزود: غاصبان بیت‌الله الحرام این روزها در مستی و جنون خود و تحت حمایت غارتگران عالم، مردم مظلوم یمن را نشانه رفته‌اند، غافل از اینکه مدتهاست، در باتلاق عذاب و مصیبت این رنج گرفتار شدند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: این حادثۀ هولناک و فاجعه دلخراش زنگ خطری برای جهان اسلام و زنگ پایان عمر و آغاز سراشیبی تند و سقوطی خطرناک برای رژیم مزدور و مسلمان کش آل سعود است.

وی در پایان ضمن تسلیت این مصیبت به ساحت حضرت بقیه‌الله (عج) و رهبر معظم انقلاب  و تمامی خانواده‌های داغدار خاطرنشان کرد: از ملت همیشه در صحنه‌، آگاه و به ویژه دانش‌آموزان انجمن اسلامی به حضور گسترده در این مراسم با شکوه، دعوت می‌کنیم تا  ضمن نمایش وحدت و اتحاد خود و تکریم و تجلیل از جایگاه این جانباختگان عزیز و اعلام همدردی با خانواده های داغدار ایشان، خشم انقلابی خود را از کوتاهی و بی‌کفایتی رژیم آل سعود فریاد زنند.

انتهای پیام/ن